WEB SİTE

Yazılım & Tasarım

Web siteniz tasarımsal ve içerik olarak çok iyi olması yanında aynı zamanda aşağıdaki özellikleri de taşıyor olması gerekir.

Web siteniz mutlaka mobil uyumlu (responsive), yani cep telefonu, notebook gibi tüm mobil cihazlarda mükemmel bir şekilde görüntülenebiliyor olmalıdır. Çünkü internet kullanıcılarının neredeyse %90’ı web sitelerine ellerindeki akıllı cep telefonlarından ya da diğer mobil cihazlardan ulaşmaktadır. Bu yüzden hem kullanıcıları memnun etmek hem de arama motorlarında ön sıralara gelebilmek için web sitenizin mobil uyumlu olması çok önemlidir.

Web siteniz SEO uyumlu olmalıdır. Yani Google ve diğer arama motorlarının istediği kurallara uygun bir şekilde tasarlanmış ve kodlanmış olmalıdır. Bu şekildeki bir alt yapıyla hazırlanan web sitesi, Google gibi arama motorlarında otomatik olarak ön sıralarda yer almanızı sağlayacaktır.

Web siteniz kullanıcı dostu olmalıdır. Yani siteniz, ziyaret eden kişilerin aradığı bilgilere kolay bir şekilde ulaşabileceği  bir şekilde sade, kullanışlı ve anlaşılabilir tarzda tasarlanmalıdır.

Web siteniz  güncel web teknolojileri kullanılarak hazırlanmalıdır.