Sosyal Medya Reklamları

Facebook, Instagram, Youtube

Facebook Reklam Yönetimi

Facebook her ay iki milyar kişi tarafından kullanılan ve Türkiye’de en çok üyesi olan sosyal ağlardan biridir. Teknolojiye ilgi duyan her kesimden kullanıcıyı bünyesinde barındırmaktadır.

Facebook reklamları, web sitenize ziyaretçi çekmek ve web site trafiğini arttırmak amacıyla kullanılabilir. Reklamlarda ilgi çekici bir görsel ve etkili bir metin çok önemlidir. Doğru bir strateji ile uygun reklam tipi ve bütçe belirlenmeli ve hedef kitleye ulaşım sağlanmalıdır.

Yapılan reklam çalışmalarının kaç kişiye ulaştığının aylık raporlamasını sizlere sunuyoruz.

Instagram Reklam Yönetimi

Sosyal medyada sıkça kullanıldığı platformlardan biri de instagramdır. Dünyada her ay aktif olarak kullanılan 1 milyarın üzerinde instagram hesabı bulunmaktadır.

Görsellik denince akla ilk gelen sosyal medya platformu instagram’dır.
Instagram reklamları ile gönderilerinizi ön plana çıkarıyor, yaş ve cinsiyet gibi demografik özelliklerin yanı sıra, ilgi alanı hedeflemeleriyle web sitenizi hedef kitleye tanıtıyoruz.

Youtube Reklam Yönetimi

Yoksa youtube kanalınızı açıyor, videolarınızı çekiyor ve youtube kanalına yülüyoruz. Medikal ajans olarak doktor, diş hekimi, psikolog, diyetisyen, veteriner ya da diğer sağlık uzmanlarının ilgi alanlarına giren hastalıklar ya da tıbbi işlemler ile ilgili hasta bilgilendirme amaçlı konu anlatımı, ameliyat videoları ya da sorular eşliğinde video röportaj çekimleri şeklinde videolar hazırlıyoruz. Ayrıca hastane, tıp merkezi ve veteriner kliniği gibi sağlık kuruluşlarına ait tanıtım videoları çekiyoruz.

Hazırlanan bu video çekimlerini size ya da kurumunuza ait web sitesinden ya da sosyal medya hesaplarından yayınlayarak, hastaların konu hakkında bilgi sahibi olmasını ve sizinle iletişime geçmesini sağlıyoruz