Online Randevu

Online Randevu Modülü

Online randevu sistemi sayesinde hastaların muayene, tıp merkezi ya da hastaneye gelişleri takip edebilir. Hastalar kullanımı çok kolay olan bu sistemi kullanarak bir iki dakika içerisinde randevu alma işlemini tamamlayabilir.

Web siteniz üzerinde yer alan e-randevu butonu tıklandığında randevu sistemi açılacaktır. Hasta, kendisinden istenilen bazı bilgileri girdikten sonra istediği bölüm, doktor, tarih ve saat seçeneklerinden tercihini yapacak ve randevu alma işlemi tamamlanacaktır. Çalışan doktorların isimleri, çalıştığı gün, tarih ve saat bilgileri sisteme sizin tarafınızdan ya da görevli bir personel tarafından tanımlanacaktır.

Online randevu sistemi hem hastalara hem de sağlık kuruluşlarına büyük kolaylıklar sağlamaktadır.  Bu sistem sayesinde hastalar ilgili sağlık kuruluşunu telefon ile aramadan, web sitesi üzerinden randevusunu alacak ve böylece karışıklıklara meydan verilmemiş olacaktır. Diğer taraftan hastalar randevu almak için ilgili kuruluşun web sitesine girecek ve bu sırada sağlık kuruluşu ile ilgili yeniliklerden haberdar olmuş olacaktır.

Hasta randevu alma işlemi sırasında ilgili kuruluşun web sitesi üzerinde istediği bölüm doktorlarına ait çalışma tarih ve saatlerini bir tabloda görecek ve istediği saate, istediği doktora göre seçim yapıp randevu kaydını oluşturabilecektir.

Telefon ile alınan randevulardan farklı olarak bu sistemde bilgilerin kaybolma, karışma, yanlış kayıtlanma durumu ortadan kalkmış olacaktır.

Ayrıca yine bu sistem sayesinde hastaların randevu taleplerindeki zaman çakışması önlenmiş olacak ve hasta memnuniyeti artırılmış olacaktır.