BİZ KİMİZ?

Biz sadece sağlık sektöründe hizmet veren; doktor, diş hekimi, psikolog, diyetisyen ve veteriner hekimler için kişisel web sitesi ya da hastane, klinik, tıp merkezi, ilaç, optik ve medikal firmalar için kurumsal  web sitesi kuran,  kişisel ve kurumsal web siteleri için makale ve görsel içerik üreten, sosyal medya yönetimi ve SEO çalışması yapan bir sağlık ajans firmasıyız.

Diğer ajans firmalarından farkımız, sadece sağlık sektörüne yönelik hizmet veriyor olmamız ve bu konuda çok deneyimli olmamızdır.

İnternet dünyasında etkin bir şekilde var olabilmeniz, arama motorlarında ön sıralarda yer alıp hedef kitleniz için ulaşılır olmanızı sağlıyoruz. Bu iş için gerekli olan tüm işlerinizi biz yapıyoruz.

Sağlık uzmanı ya da sağlık kuruluşu olarak kurumsal kimliğinizi oluşturmak ve sesinizi duyurmak isterseniz, sağlık alanında deneyimli uzman ekibiylebirlikte medikalajans olarak yanınızdayız…

0
Web Sitesi
0
Sosyal Medya Yönetimi
0
Özgün Makale

NELER YAPIYORUZ

Web Site (Yazılım & Tasarım)
Metin Yazarlığı ve İçerik Yönetimi
Sosyal Medya Yönetimi
Google Reklam Yönetimi
SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)
null

TÜM HİZMETLERİMİZ

Diğer hizmetlerimize göz atınız.

KİMLERE HİZMET VERİYORUZ ?

Doktorlar, diş hekimleri, psikologlar, diyetisyenler, veterinerler…
Doktorlar, diş hekimleri, psikologlar, diyetisyenler, veterinerler…
Hastaneler, tıp merkezleri, klinikler….
İlaç, gözlük ve medikal firmaları…

Müşteri Görüşleri

Prof. Dr. Volkan Tuğcu

istanbulrobotikcerrahi.com

Web sitesi, sosyal medya yönetimi ve içerik desteği aldığım Medikal Ajans’ın sağlık sektörüne hizmet etmesi ve aynı dili kullanıyor olmamız ortaya kaliteli işler çıkardı.Rekor zamanda kreatif ve üstün kalite bir performanstan dolayı teşekkürlerimi sunuyorum.

Doç. Dr. Betül Tuğcu

betultugcu.com

Fikirlerimizi paylaşıp çözüm bulabiliyorsak, bu iyi bir hizmet demek! Medikal Ajans’ın websitesi içerik servisini ve bireysel desteğini özellikle takdir ediyorum. Medikal Ajans ile çalışmaktan çok memnunum.

Op. Dr. Mehmet İhsan Emre

emregozmerkezi.com

Yeni göz hastanemizin  başarısını sağlamak için yoğun mesai harcayan tüm Medikal Ajans çalışanlarına teşekkür ederiz. Logo tasarımı ve içerik konusunda bir isteğimiz olmadığı halde kusursuz bir çalışma yürüttüler.

Prof. Dr. Cengiz Aydın

drcengizaydin.com

Sizinle birlikte çalıştığım için çok memnunum. İçerik ile ilgili bilgi vermeme rağmen alanımla ilgili yapılan özel çalışmalar ve alternatif tasarımları sayesinde seçim hakkı sunmaları ve en idealini hedeflemelerinden dolayı takdiri hakkediyorlar. Teşekkür ederim.

Prostat Hastalıkları

prostathastaliklari.com

Medikal içerik anlamında metin sorunumuzun olduğu bir zamanda Medikal Ajans’ı keşfettik. 300 den fazla makale desteğiyle sitemizi Google Arama Motorunda üst sıralara çıkardılar ve günlük Adsense reklam kazancımızı katladılar. Teşekkür ederim.

Bir Doktor Bul

birdoktorbul.com

Medikal Ajans’ın projelerimizi zamanında teslim etmedeki hız ve esnekliğine değer veriyoruz. Onların partnerliği ile, sağlık alanındaki hedeflerimizi gerçekleştirmekte daha büyük zorlukların üstesinden gelmeyi heyecanla bekliyoruz.

Doktorlar, diş hekimleri, diyetisyenler, psikologlar, veterinerler, hastaneler, klinikler, ilaç ve medikal firmalar için birçok proje, web sitesi, görsel içerik ve metin yazısı hazırladık.

MEDİKAL AJANS